Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
FAQ

Jeszcze do niedawna na naszym rodzimym rynku można było bez problemu nabyć różnego rodzaju smakowe wyroby tytoniowe. Wszystko zmieniła jednak wprowadzona niedawno ustawa, na mocy której zakazano sprzedaży aromatyzowanych tytoni i papierosów smakowych. Dziś możemy kupić tylko klasyczne papierosy z filtrem lub bez (oczywiście w różnych wersjach - krótkie, tzw. setki, slim itp). Nadal istnieje jedna całkiem spora grupa osób, która lubi i chce nadal palić papierosy aromatyzowane. To właśnie dla nich powstały kulki smakowe do papierosów.

 

 

 

1. Czym są kulki smakowe do papierosów?

To małe kapsułki zawierające aromat, które umieszcza się w filtrze papierosa, a następnie rozgniata, aby uzyskać konkretny smak. Do czasu zmiany przepisów można je było spotkać normalnie w papierosach dostępnych w sklepach, jednak dziś ich sprzedaż jest zabroniona.

2. Jak aplikować kulki do papierosów?

Do aplikacji kulki do papierosów potrzebny jest specjalny aplikator, dzięki któremu z łatwością umieścimy kulkę w filtrze. Aby cały proces się powiódł, musimy najpierw stworzyć niewielki otwór, następnie umieścić w jego środku kapsułkę smakową. Aby podczas palenia uwolnić specjalny smak, należy ścisnąć filtr między palcami.

3. Czy kulki do papierosów są bezpieczne?

Tak, kulki do papierosów są całkowicie bezpieczne. Nie posiadają szkodliwych substancji i powstają z naturalnych olejków, dzięki czemu są odpowiednie nawet dla wegan.

4. Do jakich papierosów pasują kulki smakowe?

Kulki smakowe pasują do klasycznych papierosów z grubym filtrem. Papierosy typu slim są zdecydowanie zbyt cienkie, aby móc w nich bez problemu wydrążyć otwór aplikacyjny.

5. Gdzie mogę kupić kulki do papierosów Mr Blast?

Najlepszą metodą zakupu kulek Mr Blast, będzie udanie się do oficjalnego sklepu tej marki. To właśnie na stronie mrblastclub.pl można bez problemu zakupić zarówno kulki smakowe, jak i aplikatory i inne przydatne akcesoria do palenia. Ceny są bardzo atrakcyjne, więc zdecydowanie warto spróbować.

 

 

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl