Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Kulki smakowe - fakty i mity!
32.jpg

Od samego początku zdobyły rzesze fanów. Niestety, pojawiły się również głosy pełne krytyki. Jakie są więc najpopularniejsze fakty i mity dotyczące kulek aromatyzujących do papierosów?

Kulki do papierosów skutecznie zastępują papierosy smakowe - fakt

Tak, to prawda. Smakowe kulki do papierosów nie tylko stanowią doskonałą alternatywę dla papierosów smakowych, ale także pod wieloma względami je przewyższają. Sprawiają, że wrażenia towarzyszące paleniu są bardziej intensywne, dłuższej czujesz smak i aromat – aż do chwili wygaszenia papierosa. Co więcej, występują w wielu wersjach smakowych. Możesz wybrać kapsułki miętowe, truskawkowe, winogronowe, cytrynowe, pomarańczowe i wiele innych. Dzięki temu z łatwością dostosujesz produkt do swoich upodobań.

Kulki smakowe do papierosów są drogie - mit

Nie jest to prawda – dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. W zależności od rodzaju produktu wynosi ona od 3 do 7 złotych za opakowanie, w każdym znajdziesz natomiast od 50 do 100 kapsułek. Dlatego jedna paczka wystarczy Ci na bardzo długi czas.

Aplikacja kapsułek smakowych do papierosów jest trudna - mit

Jest to kolejny mit. Proces aplikacji jest łatwy i intuicyjny, co więcej, nie zajmie Ci więcej niż 10 sekund. Ponadto do każdego zestawu kapsułek otrzymasz specjalny aplikator, który sprawi, że zadanie to stanie się jeszcze prostsze. Przy jego pomocy wydrążysz otwór w filtrze papierosa i umieścisz w nim kulkę. Aplikator pomoże Ci także popchnąć kapsułkę, ścisnąć ją i uwolnić wybrany smak. Gdy usłyszysz charakterystyczne kliknięcie, możesz mieć pewność, że właśnie uwalnia się aromatyczna moc smaku.

Smakowe kulki do papierosów są niebezpieczne dla zdrowia - mit

Wiele słyszy się o szkodliwości kulek aromatyzujących do papierosów. Nie jest to jednak prawda, kapsułki są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Powstają na bazie naturalnych olejków eterycznych. Dodatkowo otoczka produktu produkowana jest najczęściej z żelatyny, dostępne są też wersje w pełni wegańskie. Wybierając kulki smakowe do papierosów, możesz nie martwić się o obecność szkodliwych substancji czy związków chemicznych. Używanie kapsułek nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ubocznych. Możesz zatem śmiało skorzystać z oferty.

Po kulki smakowe można sięgnąć zawsze wtedy, gdy ma się na nie ochotę - fakt

Tak, to prawda. Kulki smakowe do papierosów to ogromna wygoda. Niewielki rozmiar opakowania sprawi, że możesz zabrać je ze sobą wszędzie. Dzięki temu zawsze będziesz mieć je pod ręką. W rezultacie sięgniesz po nie, gdy tylko będziesz miał na to ochotę, i w każdej chwili będziesz mógł zwykłego papierosa zmienić w jego wersję smakową.

Kulki papierosowe są trudno dostępne - mit

Jest to kolejny mit. Kulki smakowe do papierosów można znaleźć w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. Są dostępne w punktach, które do tej pory zajmowały się dystrybucją tradycyjnych papierosów smakowych. Znajdziesz je zatem na stacjach benzynowych, w kioskach ruchu, marketach, w sklepach internetowych i stacjonarnych.

Wkładki aromatyzujące do papierosów to świetna alternatywa dla tradycyjnych papierosów smakowych. Pozwalają ich entuzjastom nie rezygnować z dotychczasowej przyjemności. Szeroki wybór smaków sprawi, że z łatwością wybierzesz taki, który spełni Twoje oczekiwania. Nie musisz też martwić się o bezpieczeństwo, gdyż produkty te są w pełni naturalne i nie zawierają niebezpiecznych substancji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu – oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty wyróżniające się wysoką jakością. Co więcej, są one całkowicie wegańskie. Dzięki temu nie musisz rezygnować ze swojego stylu życia, aby cieszyć się ulubionym smakiem papierosów!

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl