Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Kulki smakowe do papierosów - czy są bezpieczne?
30.jpg

Tu pojawia się jednak problem – zgodnie z dyrektywą unijną w Polsce od pewnego czasu nie można ich sprzedawać. W odpowiedzi na ten zakaz pojawiły się alternatywne rozwiązania, jednym z nich zaś są kulki smakowe do papierosów. Z tego artykułu dowiesz się, co to w ogóle jest i czy są one bezpieczne dla zdrowia.

Czym są kulki smakowe do papierosów?

Kulki smakowe w papierosach pozwalają uzyskać podobne wrażenia jak przy paleniu papierosów smakowych. W celu osiągnięcia tego efektu kapsułki umieszcza się w filtrze. Występują one w różnych wersjach. Oferujemy kulki miętowe, arbuzowe, jagodowe, cytrynowe, pomarańczowe, winogronowe i wiele innych. Mogą mieć mniej lub bardziej intensywny smak – wybór należy do Ciebie. Co więcej, wraz z produktem otrzymasz aplikator, dzięki któremu łatwiej umieścisz kulkę w filtrze papierosa.

Czy kulki smakowe do papierosów są bezpieczne?

Smakowe kulki do papierosów są naturalne i nie zawierają szkodliwych substancji. W procesie wytwórczym wykorzystuje się przede wszystkim olejki eteryczne, dlatego też nie musisz obawiać się skutków ubocznych ich używania. Oferowane przez nas kulki smakowe do papierosów są wegańskie. Dzięki temu możesz skorzystać z naszej oferty i nie rezygnować przy tym ze swojego stylu życia.

Jak wygląda proces aplikacji kulek smakowych do papierosów?

Aplikacja kulek aromatyzujących do papierosów nie sprawi Ci kłopotu, jest bowiem bardzo intuicyjna. Producenci papierosów już od dłuższego czasu przygotowywali się na rewolucję związaną z zakazem sprzedaży papierosów smakowych, dlatego zaczęli wytwarzać produkty z wydrążonymi ustnikami. Rozwiązanie to skutecznie zabezpiecza koncerny tytoniowe przed spadkiem sprzedaży w państwach objętych przepisem.

W każdym zestawie kulek do papierosów znajduje się specjalny aplikator, który ułatwia proces aplikacji kulki. Wystarczy, że przy jego pomocy wydrążysz otwór w filtrze, umieścisz tam jedną lub dwie kapsułki, popchniesz kulkę drugą stroną aplikatora, ściśniesz ją – i gotowe. Charakterystyczne kliknięcie, które usłyszysz na końcu, to informacja o tym, że właśnie uwolniły się smak i aromat, co jest gwarancją dodatkowej przyjemności podczas palenia.

Jakie zalety mają kulki smakowe do papierosów?

Kulki aromatyzujące w papierosach sprawią, że poczujesz się nawet lepiej, niż gdybyś palił swoje ulubione papierosy smakowe. Szeroki wybór różnych rodzajów kulek pozwoli Ci nie tylko rozkoszować się różnymi smakami, ale także w pełni dostosować produkt do własnych upodobań. Zapach odczuwany w trakcie palenia jest dużo przyjemniejszy niż ten który, towarzyszył Ci przy paleniu zwykłych smakowych papierosów. Kulki są niewielkie, dlatego możesz mieć je zawsze pod ręką i sięgnąć po nie wtedy, gdy masz na to ochotę. Zmieszczą się w kieszonce koszuli czy w torebce.

Produkt ten jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Powstaje na bazie naturalnych olejków eterycznych, a więc nie zawiera żadnych szkodliwych składników. Kulki smakowe do papierosów są także proste w aplikacji, która nie zajmie Ci więcej niż 10 sekund. Kapsułki do papierosów spotęgują wrażenia smakowe – aromat pochodzący z nich jest bardzo trwały i będzie Ci towarzyszył aż do chwili zgaszenia papierosa.

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie produkty sprawdzone, wysokiej jakości i w korzystnej cenie. Mamy nadzieję, że oferowane przez nas kapsułki smakowe do papierosów trafią w Twój gust idealnie – nasi klienci wypowiadają się o nich bardzo pozytywnie. Zapraszamy zatem do spróbowania naszych produktów. Dzięki nim wyruszysz w niesamowitą przygodę pełną cudownych smaków!

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl