Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Jak zaaplikować kulkę smakową do papierosa?
20.jpg

Zaaplikowanie takiej kulki do naszego papierosa jest najprostszym sposobem na uzyskanie pożądanego smaku. Nie musisz wykorzystywać kulek zawsze, tylko wtedy, gdy masz akurat ochotę na papierosa smakowego. Mięta nie jest naszą jedyną propozycją, papieros może uzyskać aromat truskawki, arbuza, brzoskwini czy nawet coli. Wariantów jest naprawdę dużo, najciekawsze smaki dostępne są na naszej stronie internetowej.

Kulki aromatyzujące do papierosów – jak używać?

Nie jest to trudny proces, zwłaszcza jeśli wcześniej korzystałeś z klikanych papierosów. Zazwyczaj do zestawu z kulkami dołączane są przyrządy ułatwiające ich aplikację kupującemu. W naszym opakowaniu znajdziesz specjalny patyczek, którego zakończenie przybiera kształt stożka. Za pomocą tego narzędzia możesz zrobić małą dziurkę w ustniku papierosa, w której musisz umieścić kulkę aromatyzującą. Gdy uda się wykonać tę czynność, nieostrą końcówką dociśnij kulkę i nasz papieros jest gotowy do użytkowania. W celu aktywowania kulki, wystarczy ścisnąć miejsce, w którym ją umieściłeś. Ważne jest, aby otwór nie był zbyt długi, tak aby kulka nie powędrowała za daleko, ponieważ w takim wypadku nie spełni swojej funkcji. Jeszcze łatwiejszym rozwiązaniem są specjalne aplikatory do kulek papierosowych.

Jak zaaplikować kulkę aromatyzującą do papierosa za pomocą aplikatora?

Po pierwsze musisz wypełnić naszą nabijarkę wybranymi kulkami. Może to być nawet forma zabawy, ponieważ aplikator sam wybiera jedną kulkę do nabicia, zatem możesz mieć niespodziankę, w postaci tego, jaki smak papierosa otrzymasz. Gdy kulki aromatyzujące znajdują się w wyznaczonym miejscu, do specjalnego otworu wkładamy papierosa, w taki sposób, aby filtr był w środku nabijarki. Następnie przesuwając suwak lub naciskając odpowiedni przycisk nakłuwasz filtr. Kolejnym krokiem jest przemieszczenie kulki aromatyzującej do komory nabijania i ponowne użycie narzędzia. Na sam koniec wyciągnij papierosa, który jest gotowy do użytku.

Jeszcze ciekawsze urządzenie!

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób praktycznych, lubiących wygodę są aplikatory kieszonkowe. Te maszynki mogą zostać umieszczone nawet na obręczy kluczy do samochodu czy mieszkania. Tutaj mamy dwie główne komory, w jednej umieszczona jest kulka aromatyzująca, a w drugiej papieros. Po włożeniu kulki na swoje miejsce, przekładasz papierosa do tego otworu i gotowe! Błyskawicznie możesz zacząć cieszyć się pożądanym aromatem.

Aplikator do kapsułek smakowych Mr. Blast

Gdzie dokonać zakupu kulek aromatyzujących?

Skoro wiemy już, jak zaaplikować kulkę aromatyzującą do papierosa, musimy znaleźć też miejsce, gdzie takie kuleczki możemy dostać. Przede wszystkim najszerszy wybór mamy w sklepach internetowych, na naszej stronie Mr.Blast znajdziecie szeroki wybór akcesoriów pomagających uzyskać wymarzony aromat papierosa. Miłośnicy nietuzinkowych smaków na pewno znajdą coś dla siebie. Możemy dobierać ilość kulek znajdujących się w opakowaniu, ich smaki oraz je mieszać. W ten sposób każdy papieros może smakować zupełnie inaczej. Co ciekawe, kulki aromatyzujące można aplikować nie tylko do tradycyjnych papierosów, ale też do wkładów Heets lub gilz.

Sprawdż wszystkie dostępne aplikatory - https://mrblastclub.pl/kategoria/aplikatory

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl