Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Jak aplikować smakowe kulki do papierosów?
16.jpg

Papierosy, Heetsy, gilzy… czyli o tym, w jaki sposób aplikować nasze kulki smakowe do tych produktów

Jeśli zastanawiasz się, jak aplikować smakowe kulki do ustnika papierosowego, to mamy dla Ciebie kilka porad, dzięki którym cały proces stanie się nieskomplikowany, szybki i po prostu przyjemny, a Ty w krótkim czasie będziesz mógł ze smakiem palić tytoń. Co trzeba zrobić, żeby odpowiednio umieścić kulkę smakową w ustniku papierosa, wkładu typu Heets albo w gilzie papierosowej? Nic trudnego:

 1. Wyjmij z opakowania z kulkami smakowymi specjalny patyczek, za pomocą którego umiejscowienie kulki w ustniku będzie bardzo proste.
 2. Ostry koniec patyczka wbij do środka ustnika papierosowego w taki sposób, aby utworzony otwór nie był zbyt głęboki; musisz w tym celu zatrzymać patyczek mniej więcej w środku ustnika.
 3. Umieść delikatnie kulkę smakową w zrobionym za pomocą patyczka otworze.
 4. Nieostrą krawędzią patyczka wepchnij kulkę smakową nieco głębiej w otwór po patyczku.
 5. Ściśnij kulkę smakową, odpal papierosa i ciesz się jego nowym smakiem!

Jak widzisz: aplikacja kulek smakowych wcale nie musi być tak skomplikowana, jak by się mogło wydawać. Wystarczy postępować zgodnie z powyższą instrukcją, a wszystko powinno się udać. Należy jednak pamiętać o dwóch kwestiach. Nigdy nie rób zbyt głębokiego otworu w ustniku i nie wsuwaj kulki aromatycznej za pomocą ostrego końca patyczka. Zbyt głęboko osadzona kulka nie spełni dobrze swojej funkcji, a jeśli przebijesz ją ostrą krawędzią patyczka, stracisz nieco aromatu.

Korzystanie ze specjalnego urządzenia: Aplikator Insider

Nasz sklep oferuje Ci również możliwość kupna specjalnego aplikatora do kulek smakowych, dzięki któremu ich włożenie stanie się jeszcze szybsze. Aplikator składa się z komory, w której umieszczasz kulki smakowe oraz z dwóch otworów: jeden służy do robienia miejsca na kulkę w ustniku papierosa, a drugi – do aplikowania kulek do ustnika. Co musisz zrobić, żeby cała procedura przebiegła pomyślnie?

 1. Umieszczasz papieros w otworze po prawej stronie aplikatora, dzięki czemu w ustniku papierosa powstaje otwór na kulkę.
 2. Wkładasz papieros do otworu po lewej stronie ustnika.
 3. Za pomocą pokrętła umieszczonego na górze ustnika wprowadzasz kulkę smakową z komory zbiorczej do komory, ze sprężynką.
 4. Naciągasz sprężynkę, a papieros jest nabijany kulką smakową, która umieszczona zostaje w jego ustniku.
 5. Wyjmujesz papieros z aplikatora, odpalasz i cieszysz się swoim ulubionym smakiem tytoniu!

Proste, prawda?

Inne rozwiązanie: aplikator kieszonkowy

Dzięki temu malutkiemu aplikatorowi, który możesz umieścić w obręczy na klucze do mieszkania czy samochodu, szybko i sprawnie umieścisz kulkę smakową w swoim papierosie. Aplikator składa się z dwóch części: jedna służy do robienia miejsca w ustniku papierosa, w drugiej znajduje się kulka smakowa. Co musisz zrobić, żeby nabić nią papierosa?

 1. Wkładasz kulkę smakową do jednej części, a papieros do drugiej.
 2. Przekładasz papieros do tej części, w której czeka już na niego kulka smakowa.
 3. Wyjmujesz papieros razem z kulką, klikasz, odpalasz i cieszysz się swoim ulubionym smakiem tytoniu!

Nic prostszego!

Podsumowanie

Jeśli skorzystasz z porad, które dla Ciebie przygotowaliśmy, aplikowanie kulek smakowych do papierosów, wkładów Heets lub gilz będzie po prostu miłą, sprawną i szybką czynnością, a Ty w każdej chwili będziesz mógł umieścić kulkę smakową w swoim papierosie i palić tytoń ze smakiem!

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl